KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17493013
nr 1749 3013
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Signerad, stilleben påskliljor. Akvarell, bildmått: 75x57 cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:42:33
5/12 21:05:23
100 kr
6/12 21:27:41
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer